Благодійництво — добровільна , безкорислива пожертва набувачам матеріальної , або фінансової допомоги та іншої благодійної допомоги патріотам , героям України.

Героїзм — величезний прояв сили духу , свідомості і чистих почуттів і вчинків.

Патріотизм — принцип і соціальне переконання , змістом якого є любов до Батьківщини , готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї.

Патріотизм — суспільний і моральний принцип , який      характеризує ставлення людей до своєї країни , проявляється  в певному способі дій , складному  комплексі суспільних почуттів.

Це одне з найглибших почуттів , яке формується століттями розвитку нації.

Патріотизм — почуття , яке набувається особистістю не лише через біологічну спадковість , а і під впливом соціального середовища , виховання, роботи над власним духовним зростанням.

Патріотизм- це тільки одна любов до Батьківщини , це усвідомлення  своєї невід'ємності  від Батьківщини, та її переживань і в горі , і в радості.

Самі великі героїчні подвиги були народжені з любові до Батьківщини.

В кожного з нас живе в душі чудовий спогад про свято Святого Миколая  і подарунки , з яких починається цей день.

І хоч ставши дорослими, ми знали , що це наші люблячі дорогі батьки готували для нас найдорожчі серцю подарунки і не спали всю ніч , щоб тихенько , коли ми спали , набігавшись з дітьми, щоб покласти біля нас  вимріяні іграшки , тепло тих спогадів з нами завжди.

З не меншим тріпотінням і наші батьки чекали ранку, щоб побачити наші світлі усмішки.

Це велика радість бачити щасливі усмішки дітей і дарувати їм любов.

Фонд Glory to Ukraine” підтримує традицію засновниці — Галини Кавки і розпочинає акцію - “Подаруй радість дітям-сиротам  і в день Святого Миколая”

Всіх не байдужих запрошуємо долучитися до участі в благодійному проекті і зробити подарунок діточкам , які так потребують нашої любові.

В кожного з нас є можливість зробити подарунки , у кондитерів — смаколики. У музикантів — благодійні концерти і музичні дарунки , у благодійників — іграшки , книги , одяг , пожертв на потреби дітей.

Чекаємо вашої участі , звертайтесь до засновниці фонду Галини Кавки за телефоном з пропозиціями на Viber

+12162962947

Для добра немає кордонів і відстані.

Проект розвитку і підтримки діяльності монастиря і сиротинця у Верхньому-Синьовидному, Сколівського району, Львівської області.

Світильником віри називають монаші покликані берегти власну культурно-релігійну ідентичність в мінливих політичних обставинах: під чужинецькими окупаціями під впливом різноманітних життєвих ситуацій.

На тлі епох, монаші спільноти (згромадження) завжди були носіями високих духовних покликань, джерелом людяності і милосердя, осередком Христової любові і молитви .

Сестри чину Святого Василія Великого, Провінція Пресвятої Тройці в Україні, почали своє служіння в Верхньому-Синьовидному, Сколівського району, Львівської області у 1992 році, коли отець Ігор Стець разом з дружиною, подарували будинок для монастиря. У листопаді 2005 року владика Юліан Вороновський здійснив чин освячення монастиря Царя Христа.

Покликані бути відкритими та чуйними до потреб Божого люду, сестри відкрили при монастирі дитячий будинок сімейного типу у 2009 році.

Мама-вихователька сестра Йоанна Віксюк опікується дітьми різного віку. Сестри спільно з дітьми творять родинне гніздо.

Стараються влити в серця дітей любов до Бога, до ближнього. Виховують добрих і чесних дітей, які люблять свій край, свою  мову, неньку-Україну.

Також сестри працюють з молоддю і дітьми Верхнього-Синьовидного, несучи їм Боже Слово через катехизацію.

Але найважливішою діяльністю є життя Божим словом, життя Святими Тайнами, та молитва. Саме з них сестри черпають сили і ласки для себе і всіх ,кого Господь  посилає їм на життєвому шляху.

 

Проект для сиротинця при монастирі. 

Проект «Одна родина» - проект надання всебічної допомоги сиротинцю при монастирі згідно з плану стратегії життя.  

Основна мета проекту – індивідуальна допомога вихованцям сиротинця, що йде від щирого і люблячого серця.  

Цілі проекту – допомога в покращенні всіх аспектів життя і адаптація в соціальне середовище , допомога вихованцям відчути впевненість в житті і любов , і опіку благодійників.  

Завдання проекту.

Допомога в повноцінному забезпеченні , як повсякденних потреб в побуті , харчуванні , навчанні , діяльності і спілкуванні . Так і потреб нашого часу — спортивного і технічного оснащення , доступ до необхідної літератури і інформації через засоби комунікації , можливість набути освіту і професію.  

Тому в проект благодійної опіки включений комплексний підхід до покращення життя вихованців. Проект “Одна родина” має на меті також докласти зусиль до формування особистостей , які будуть любити людей , країну , Україну.  

Проект має закласти якісну базу для подальшої роботи по удосконаленню талонів , вмінь і обізнаності вихованців в сфері культури і освіти. В рамках впровадження проекту буде відбуватися покращення статусу сиротинця і його вихованців.  

Відповідальність за це несе не тільки мати — настоятелька , але й кожен з нас , кожен , з кого починається Україна, кожен, хто готовий бути “однією родиною” з зростаючим поколінням .Кожна дитина мріє про щасливе майбутнє і має на нього право. І ми через проект “Одна родина” маємо шанс подарувати вихованцям тепло , турботу і любов , і зробити їх життя щасливим. Виховання в духовному осередку під опікою матері- настоятельки і наша турбота за їх забезпечення — запорука їх щасливого майбутнього і успішної участі в відбудові України і відродженню духовних цінностей.  

Процедура і порядок.

Фонд “Слава Україні” діє за Загальними принципами благодійної діяльності в Україні , визначеними в законі від 05.07.12р, №5073- VI про благодійну діяльність та благодійні організації. Допомога сиротинцю — добровільна , особиста як матеріальна так і майнова , яка не передбачає отримання прибутку. Фонд діє відповідно до цивільного і податкового кодексів України , що базується на Конституції України і Конституції США і відповідає нормативно-правовим актам , з метою підтримки розвитку сиротинця у суспільних інтересах — опіка, соціальне забезпечення в подоланні бідності . Відповідає розвитку міжнародної співпраці України і США. Відповідно до Законодавства , благодійну діяльність фонд має право здійснювати, спільно з нерезидентами , з урахуванням особливостей , визначених законами і міжнародними договорами України і США.  

Фонд і благодійники , що мають бажання долучитись до програми можуть здійснювати благодійну діяльність на підставі добровільного вибору одного, або декількох видів опіки .  

Фонд має право на підставі Законодавства передати у власність бенефіціарів (сиротинця) кошти, майно, безоплатну передачу права користуватися майновими правами. 

Фонд дає право передати бенефіціару( сиротинцю ) доходи від придбаного для сиротинця майна.  

 

Для збору коштів на користь сиротинця , фонд має право : 

провести публічно збір коштів  

провести благодійні аукціони , конкурси і інші благодійні заходи і кошти перерахувати на банківський рахунок сиротинця , а також банківські пожертви від діаспори .  

Отримання бенефіціатором (сиротинцем) благодійної допомоги від Фонду , не може бути підставою для обмеження , чи пільг , визначених законами України та США . 

Благодійні пожертви і кошти проекту “Одна родина” це — безплатна передача коштів , іншого майна , майнових прав у власність сиротинця для досягнення певних, наперед обумовлених цілей благодійної діяльності відповідно до Законодавства. Договір про благодійну пожертву валютних цінностей не підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.  

Зміна цілей та порядку використання благодійної пожертви можливо за згодою обох сторін.  

Благодійний фонд , або уповноважена ним особа має право здійснювати контроль за цільовим використанням благодійної пожертви.  

Відповідно до статті 7 закону про благодійну допомогу, при публічному зборі коштів , зокрема, використання засобів електронного зв'язку або телекомунікацій , відповідно до цього закону .  

Особи, які здійснюють публічний збір благодійних пожертв від імені фонду , мають діяти на підставі контракту з фондом (нотаріально завіреним з печаткою)  

Благодійна організація оприлюднює на своєму веб-сайті звіти про збір коштів і їх передачу бенефіціару (сиротинцю) та підтверджуючі документи , чеки , квитанції. 

 

Для потенційних бенефіціарів процедура подачі заявки на отримання благодійної допомоги (в рамках проекту фонду)

1. Вступне слово, опис проекту (потреби), сума потреби.

2. П.І.Б. заявника.

3. Адреса заявника.

4. Телефон.

5. Електронна пошта.

6. Копія паспорта, інших документів, що засвідчують особу.

7. Оригінали довідки з місця проживання.

8. Оригінал документа, що засвідчує необхідність отримання допомоги від юридичної особи з печаткою(соц. працівника, мед. заклад).

Примітка: 

Фонд , або уповноважена особа має право здійснити перевірку наданих заявок і інформацію про заявника , через державні органи контролю! 

Після перевірки буде розглянута можливість надання допомоги або відмова.

 

Проект "Ангели надії" започаткували креативні і небайдужі люди — Марія Петришин і Ярина Капітан за підтримки депутата ВР Оксани Юринець і мистецтвознавця Лева Скопа.

Проект призначений для допомоги воїнам АТО в їх потребах, а також для реабілітації поранених.

Спочатку образи Ангелів на гонтах малював сам Лев Скоп, а згодом виникла ідея залучати інших художників, а потім і просто всіх бажаючих, долучити до благодійної справи, бо проект має великий успіх і користь.

Ангелів малюють на гонтах з церков, які підлягають реставрації ( дощечки з даху), які роками захищали церкви, були намолені і мають енергетику оберігу.

Проект дає нове життя гонтам, які в свою чергу тепер захищають наших воїнів.

Перші проекти окупили оптичні прилади, яких так потребували воїни.

Наступні проекти спрямовані на підтримку волонтерського реабілітаційного центру "Фенікс" у Львові, через який вже пройшли сотні потерпілих.

3-4 жовтня унікальний проект завітав і до Києва, до Верховної Ради України. Участь у малюванні "Ангелів надії" на гонтах взяли відомі жінки — берегині, волонтери, депутати і дружина президента Марина Порошенко.

Учасниця проекту Оксана Руда так написала в коментарі до цієї події: "я переконана, що кожна людина має внутрішньо потребу робити добрі справи. Всім нам хочеться жити в кращому світі, де панує доброта і радість.

Благодійність — це пожертва, в якій людина віддає частинку своїх коштів, свого часу, сил, щоб комусь стало краще.

Але благодійність — це також, коли ти робиш те, що є важливо для тебе, що відповідає твоїм цінностям і це дає тобі радість!

Благодійність має бути станом душі, а не марнославством, бо це можливість ділитись душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує".

"Ангели надії" також завітали 28 серпня на презентацію книги про героїв УПА "Обличчя української історії" Галини Кавки, засновниці благодійного фонду "Glory to Ukraine" (Клівленд).

Частина образів на гонтах була продана і кошти від аукціону були передані на користь сиротинця в Верхньому Синьовидному (Сколівський р-н, Львівської області)

А 7 ( сім) "Ангелів надії" відправились до Клівленду, щоб започаткувати цю унікальну благодійну традицію в Америці.

І нічого дивного, бо для Ангелів немає відстані і, тим більше, відстані від серця благодійника до серця потребуючого допомоги.

Глибока подяка мистецтвознавцю Леву Скопу і депутату Верховної Ради Оксані Юринець, а також всім учасникам неймовірного легкокрилого проекту.

Керівник проектів Вікторія Галамага.

Засновниця фонду

"Glory to Ukraine" (Клівленд)

Галина Кавка-Шудан

Клівленд — Львів

>

News 30
News 31
News 32
News 33
News 34
News 35
News 36
News 37
News 38
News 39
News 40
News 41
News 42
News 43
News 44
News 45
News 46
News 47
News 48
News 49
News 50
News 51
News 52
News 53
News 54
News 55
News 56
News 57

FaLang translation system by Faboba